Informacje o nas — OSP Skarszewy

Jesteśmy Ochotniczą Strażą Pożarną w Skarszewach, organizacją społeczną składającą się z grupy nieustraszonych ochotników, którzy zawsze są gotowi stawić czoła pożarom, klęskom żywiołowym i innym lokalnym zagrożeniom. Posiadamy przestronną salę bankietową, która jest idealnym miejscem na organizację imprez firmowych czy rodzinnych.

ciuchy strażackie

Działalność społeczna i edukacyjna

Nasza działalność społeczna i edukacyjna jest równie ważna jak nasze działania ratownicze. Prowadzimy szereg działań prewencyjnych, w tym inspekcje przeciwpożarowe i edukację lokalnej społeczności w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Udzielamy porad dotyczących środków ostrożności i organizujemy szkolenia, które obejmują tematy takie jak pierwsza pomoc i postępowanie w sytuacjach awaryjnych.

uśmiechnięty strażak

czerwone auto strażackie